Memme Majutuse lugu”

Memme majutus on nime saanud minu armsa Memme, Alice Kantsi, mälestuseks, kes selles samas majas 60ndate aastate alguses pakkus majutust Venemaalt saabuvatele puhkajatele. Memme oli minu vanavanaema, tema soovil kutsusid lapselapsed teda Memmeks. Seda traditsiooni jätkasid ka nende lapsed ja lapselapsed.

Toona oli Pärnu populaarne kuurortlinn ja suvel külastas linna palju turiste. Kuna Memme oli  õppinud massööriks, pakkus ta sellega majutusele lisaväärtust.
Ajaloohõngulisest majast sai Eesti ajal, Memme lapsepõlves, osta sooja saia ja leiba, sest siis asus siin pagariäri.

pilt heike

Mina olin 3 aastane kui Memme meie seast lahkus, aga ma tean, et ta veetis minuga palju aega koos ja seetõttu said temast kuuldud lood mulle inspiratsiooniallikaks, et taas luua traditsioonidega hubane majutus koos lisaväärtustega.  

Vaatan tihti seda vana mustvalget pilti. Meenuvad lapsepõlve turvalised  pühapäevahommikud Memme tehtud soojade pannkookidega ja südamesoojad paid, mida ta heldelt jagas. Tean, et Memme on minu otsusega väga päri. Tunnen tema toetust ja sooja, sõbralikku hingust iga kord kui Teie tarvis, kallid külastajad, tube valmis sean. 

Aitäh minu Memmele ja Teile, armsad, kes Te usaldate osa saada ühe perekonna traditsioonide loost.

Memme Majutuse perenaine,

Heike Pettinen

 Memme majutus väike Memme Majutus OÜ  
Karusselli 46, Pärnu linn, Pärnumaa 80017 
Tel: (+372) 5341 4679  
E-mail: info(at)memmemajutus.ee
Google Maps icon
 logo pikk must  terviseparadiis3  lottemaa  perona3  parnu3