OÜ Memmemajutus pakub teenust alates 2016 aastast. Memme Majutus on kodumajutuse tüüpi majutus, kus üüritakse välja üks 45m2 suurune korter.

Pärnus kesklinna rajoonis asuv ajaloolise väärtusega maja on ideaalne paik veeta üks vahva puhkus koos pere või sõpradega, meil on neli põhikohta ja võimalik lisada üks lisavoodi täiskasvanule ja/või beebivoodi. Memme Majutuses on olemas kõik mida vajate ideaalse puhkuse veetmiseks. Pakume teile avarat elutuba kööginurgaga kus on kõik vajalik söögi valmistamiseks, wc, dušširuum, voodipesud, käterätikud, tasuta wifi, konditsioneer. Lisaks on teil võimalik privaatses aias võtta päikest ja grillida.

Maja läheduses on Comarketi toidupood, Pärnu seikluskeskus, 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel on rannapromenaad, parimad kohvikud ja restoranid jäävad 10 minutilise jalutuskäigu kaugusele.

Kui soovite veeta aktiivset puhkust siis võtke meiega ühendust ja koostöös oma partneritega leiame teile sobiva võimaluse.

Memme Majutuse lugu”

Memme majutus on nime saanud minu armsa Memme, Alice Kantsi, mälestuseks, kes selles samas majas 60ndate aastate alguses pakkus majutust Venemaalt saabuvatele puhkajatele. Memme oli minu vanavanaema, tema soovil kutsusid lapselapsed teda Memmeks. Seda traditsiooni jätkasid ka nende lapsed ja lapselapsed.

Toona oli Pärnu populaarne kuurortlinn ja suvel külastas linna palju turiste. Kuna Memme oli  õppinud massööriks, pakkus ta sellega majutusele lisaväärtust.
Ajaloohõngulisest majast sai Eesti ajal, Memme lapsepõlves, osta sooja saia ja leiba, sest siis asus siin pagariäri.

pilt heike

Mina olin 3 aastane kui Memme meie seast lahkus, aga ma tean, et ta veetis minuga palju aega koos ja seetõttu said temast kuuldud lood mulle inspiratsiooniallikaks, et taas luua traditsioonidega hubane majutus koos lisaväärtustega.  

Vaatan tihti seda vana mustvalget pilti. Meenuvad lapsepõlve turvalised  pühapäevahommikud Memme tehtud soojade pannkookidega ja südamesoojad paid, mida ta heldelt jagas. Tean, et Memme on minu otsusega väga päri. Tunnen tema toetust ja sooja, sõbralikku hingust iga kord kui Teie tarvis, kallid külastajad, tube valmis sean. 

Aitäh minu Memmele ja Teile, armsad, kes Te usaldate osa saada ühe perekonna traditsioonide loost.

Memme Majutuse perenaine,

Heike Pettinen

Memme Majutus OÜ  Tel: (+372) 5341 4679  E-mail: info(at)memmemajutus.ee