MASSAAŽ

Massaaž aitab liigse või vähese kehalise või vaimse pingutuse järel tekkinud lihaspingetest vabaneda. Massaaž on nahale kasulik ning parandab üleüldist vere- ja lümfiringet. Massaaž lõõgastab ja on suurepärane vahend haiguste ennetamiseks ning organismi sisemise tasakaalu taastamiseks.

Massaažide hinnakiri

MASSAAŽ 01.06-31.08

1.09 - 31.05

Klassikaline massaaž 1h/25€ 1h/20€
Meemassaaž 1h/35€ 1h/30€
Stressiturja aroomimassaaž 45min/35€ 45min/30€
Peamassaaž + nägu 30min/20€ 30min/15€
Massaažikuurid Küsi pakkumist Küsi pakkumist

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral ning sel on organismile nii otsene kui ka reflektoorne mõju nahas leiduvate närviretseptorite kaudu, mis on tihedalt seotud kesknärvisüsteemiga.

100% looduslik meemassaaž

Meemassaaž on päris Tiibetist ja see on suurepärane viis organismi puhastamiseks. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja kliendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, kehvveresuse, radikuliidi, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Mõjub hästi kerge väsimuse puhul, ergutab lümfisüsteemi ja vereringet, on organismi puhastava ja toksiine väljutava toimega, samuti hea selgroo liikuvusele. Meemassaaž on ainuke massaaz, millega on ravitud päikesepõletust.

Stressiturja aroomimassaaž

Stressiturja aroomimassaaž on meeldiv, töövõimet taastav hoolitsus turjale kui pingeterohkeimale piirkonnale.  Stressituri tähendab turja, õlgade ja kuklapiirkonna pingetest tingitud valu, käte ja sõrmede tuimaks muutumist,  peavalu jne. Massaaž maandab stressi ja lihaspinge, leevendab valu, parandab vereringet ja ainevahetust ning taastab töövõime. 

Peamassaaž

Lõõgastav peamassaaž on hea vahend närvilisuse, vaimse väsimuse, unetuse ja keskendumishäirete vastu. Ka peavalude ja lihaspingete korral on sellest hoolitsusest palju abi. Massaaž taastab sisemise rahu ja langetab väsimus vaimsest tööst.

Koostööpartnerid

lottemaa      

 

Memme Majutus OÜ  Tel: (+372) 5341 4679  E-mail: info(at)memmemajutus.ee