Check-in date is not valid.
Check-out date is not valid.

Majutuse reeglid

 1. Saabumise päeval saadetakse Tele sõnumiga korteri number ja uksekood. Check-in alates kell 16:00, check-out hiljemalt kell 12:00.
 2. Kuni 3 a lapsed ööbivad meie juures vanemate kaisus või beebivoodil tasuta. Beebivoodi soovist anna meile teada broneeringu lisainfo väljal.
 3. Broneeringu tegija peab olema vähemalt 21 aastat vana.
 4. Broneeringu tühistamisel hiljemalt 7 päeva enne majutuse algust tagastatakse kogu broneeringu maksumus, millest on maha arvestatud 20 eurot käitlustasu. Kui tühistate oma broneeringu vähem kui 7 päeva enne majutusperioodi algust, jätame omale õiguse ikkagi ühe öö eest arve esitada. 
 5. Ühes meie korteritest on väikesed sõbralikud lemmikloomad lubatud, enne broneeringu tegemist palun veenduge, et olete vastava korteri valinud, vajadusel helistage ja küsige lisainfot vältimaks arusaamatusi.
 6. Pöörame tähelepanu, et suitsetamine korterites pole lubatud. Vastasel korral on trahv 200 eurot.
 7. Kui juhtub ebaõnn, et mõni külalistemaja vara puruneb toas või maja territooriumil, palun informeerige sellest majutuse perenaist ja koos leiame lahenduse.
 8. Palume arvestada teiste majaelanikega ning järgida heakorra ning Pärnu linna öörahu reegleid. Suveperioodil on Pärnu linnas öörahu 00:00–7:00. Sellel ajavahemikul eeldame ka meie territooriumil vaikust ja rahu.
 9. Korteri palume tagastada samas seisukorras kui vastuvõtmisel (v.a. koristus, hind sisaldab lõpukoristust)
 10. Broneering kinnitatakse peale makse laekumist. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu nagu Eesti Vabariigi seadused ette näevad. Maksta saab krediitkaardi ja pangalingiga, teenust pakub Montonio Finance OÜ.
 11. Broneeringukeskkonnas tellimuse sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.
 12. Külalisel palume teavitada viivitamatult avariist, tulekahjust vms. telefonil +372 5341467.