Lõõgastav massaaž Pärnus!

Turgutav massaaž Pärnus hubases Memme majutuses. Massaaž aitab liigse või vähese kehalise või vaimse pingutuse järel tekkinud lihaspingetest vabaneda. Massaaž on kasulik nahale ning parandab üleüldist vere- ja lümfiringet. Veel on massaaž lõõgastav ja suurepärane vahend haiguste ennetamiseks ning organismi sisemise tasakaalu taastamiseks. Vastavalt soovile ning vajadustele saad valida erinevate massaažide vahel keskendudes kas konkreetsele piirkonnale (peamassaaž, turjamassaaž) või valida kogukeha massaaž. Oma massaažikogemust saad avardada palju kasulikke toimeid omava meemassaažiga või sügavalt soojendava laavakivi massaažiga.

Tule naudi üks lõõgastav massaaž või koguni massaažikuur Pärnus Memme majutuses.

Klassikaline massaaž

25 € / 1 h

Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral ning sel on organismile nii otsene kui ka reflektoorne mõju nahas leiduvate närviretseptorite kaudu, mis on tihedalt seotud kesknärvisüsteemiga.

100% looduslik meemassaaž

35 € / 1 h

Meemassaaž on päris Tiibetist ja see on suurepärane viis organismi puhastamiseks. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja kliendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, kehvveresuse, radikuliidi, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Mõjub hästi kerge väsimuse puhul, ergutab lümfisüsteemi ja vereringet, on organismi puhastava ja toksiine väljutava toimega, samuti hea selgroo liikuvusele. Meemassaaž on ainuke massaaz, millega on ravitud päikesepõletust.

Stressiturja aroomimassaaž

35 € / 45 min

Stressiturja aroomimassaaž on meeldiv, töövõimet taastav hoolitsus turjale kui pingeterohkeimale piirkonnale.  Stressituri tähendab turja, õlgade ja kuklapiirkonna pingetest tingitud valu, käte ja sõrmede tuimaks muutumist,  peavalu jne. Massaaž maandab stressi ja lihaspinge, leevendab valu, parandab vereringet ja ainevahetust ning taastab töövõime.

Peamassaaž

20 € / 30 min

Lõõgastav peamassaaž on hea vahend närvilisuse, vaimse väsimuse, unetuse ja keskendumishäirete vastu. Ka peavalude ja lihaspingete korral on sellest hoolitsusest palju abi. Massaaž taastab sisemise rahu ja langetab väsimus vaimsest tööst.

Sügavalt soojendav laavakivi massaaž

45 € / 90 min

Leevendab probleeme: stress, seljavalu, immuunsüsteemi nõrkus, külmetavad käed ja jalad, lihasvalu, ainevahetushäired, põlvevalu, verevarustuse häired, vähene energia, jalavalu, ülepinge. Kivid, mida kasutatakse massaaži käigus, kannavad endas tule ja maa jõudu, vesi on neid lihvinud ja päike on neisse jätnud oma energia. Nahaga kokku puutudes hakkavad kivid tule soojust ja maa jõudu edasi andma, päikeselt kogutud energia tasakaalustab meie energiavood ja vesi rahustab meeled.

Korraga on soodsam!

5x klassikalise massaažikaardi hind 99 eurot!

Memme majutuses võimalik saada ka teisi iluteenuseid! Pakume maniküüri, pediküüri ning kulmude ja ripsmete värvimist.

Lisainfo ja aja broneerimine numbril +372 527 4765 (Heleri).